CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Altınşehir Petek Temizleme

petek temizleme
Altınşehir Petek Temizleme

Altınşehir petek temizleme servisi olarak petek iç katmanlarında biriken ve soğumayan neden olan maddeleri kombi petek bakımı hizmeti ile almaktayız. Hiçbir şekilde zarar vermeden peteklere bakım yapmaktayız. Bizim uyguladığımız yöntem bazı kimyasal ilaç ilaveleri ile bu sıvıların kaloriferlere geçmesini sağlamaktır. Nasıl bulaşık yıkarken temizlik için deterjan kullanıyorsanız, bunun kaloriferler için olanı da vardır. Yalnız sizin kullanmış olduğunuz deterjanlardan kat ve kat daha kaliteli ve metal yapıya zararsız uygulanması ile tortunun, çamurun ve kirecin kaloriferden sökülmesi gibi işlemlere yaramaktadır. Havlupanın sökülmesi ve radyatör sularının cihaz ile çekilmesinin yanı sıra cihazımıza dökülecek kimyasal ilacın kaloriferlere aktarılması ve çözünmenin başlatılması uygulanır. İçteki tüm atıklar özenli bir şekilde çözünür ve oradaki oluşumların tam anlamı ile suyun içinde boşlukta salınması sağlanır. İşte bu aşamada petek içerisine basınçlı suları aktarırız. Tüm kalorifer içinde inanılmaz bir devir daim başlatılır. Filtre bölmesi makinemizin kenarındadır ve burada ayrıştırma olur.

petek temizleme
Altınşehir Petek Temizleme

Altınşehir Kombi Petek Temizleme Servisi

 Altınşehir petek temizleme peteklere zarar vermeden içteki tüm atıkları robot makine ile almaktayız. Kireç, pas ve tortunun petek borusu ve panel içinde artması ile paslanan radyatör ve su akıtan kalorifer gibi problemler karşınıza çıkabilir. İşte bunları yaşamamak önemlidir. Hemen ustalarımız adreslerinize gelir ve bazı hortum ve makine bağlantılarını havlupan kenarından yapar. Peteğin de kenar kısmı alternatifler ile de erişim sağlayabiliriz. Kombinin sürekli tıkanması gibi probleme de bu maddeler sebep olabilir. Hemen kaloriferdeki suyun hızlıca dışarı alınması yapılır. Makineye su aktarımı yapılırken katı maddeler arıtılır ve ayrıştırılır. Ardından geri peteklere gönderilir. Su tankı içine bir vakit sonra temizleyici kimyasal ilaç aktarırız. Radyatörün içinde sıkışmış yani petek borusunu tıkamış nesneleri almak için kullanılan bir temizleyici olup küçük bir süre bekletilmesinin ardından yine basınçlı sular ile dışarıya alınması sağlanır.

altınşehir petek temizleme
altınşehir Petek Temizleme

Altınşehir petek temizliği ile yüksek gelen doğal gaz faturaları düşürmenin yöntemini bulmuş olursunuz. Doğal gazın kaloriferi ısıtmak için kullandığı masrafların düşürülmesinin yanı sıra kalorifer sökülmesine gerek olmadığı gibi çalışma sonrasında ise petek içi su akışı eşit miktarda olur ve sıcaklığın evin odalarında daha çok hissedildiğini görebilirsiniz.

Altınşehir Petek Temizleme firmamızda Hava Darbe Titreşimli Petek & Tesisat Temizliğinde En Uygun Fiyat Garantisi. Hemen Arayın! Kapıda Nakit ile Ödeme İmkanı 7/24 Acil Bölge Servisi! İlaçlı Temizleme. Kapıda Ödeme Seçeneği işlemleri gerçekleştirilmektedir. Altınşehir Petek Temizleme firmamız bünyesinde Kombi Petek Temizleme konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalarda, sonuç %100 olumlu olmaktadır. Altınşehir Petek Temizleme firmamızda kombi veya radyatör peteklerin oluşturan ve fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlayan parçaların tamamında, herhangi bir sebepten dolayı çeşitli arızaların meydana geldiği görüldüğünde Petek Temizleme hizmetleri verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *