CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Altınşehir Tıkanıklık Açma

Altınşehir tıkanıklık açma
Altınşehir Tıkanıklık Açma

Altınşehir Tıkanıklık Açma

Eskiden tıkanıklık açmak evi enkaza dönüştüren bir işlemdi. Duvarlar veya zemin kırılır , pimaşlar sökülürdü. Buda ekstra bir maliyet ve büyük bir zaman kaybı anlamına gelirdi. Gelişen teknolojinin de yardımıyla artık kırmadan da tıkanıklıkları açmak mümkün. Altınşehir tıkanıklık açma olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak son model onarım aletlerimiz ve işinin ehli olan uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık yaşanan durumlarda günlük yaşam oldukça olumsuz etkilenir. Bunu evde kendiniz halletmeniz pek de mümkün değildir. Çünkü kullanacağınız yöntemler ile tıkanıklık dışında başka zararlara yol açabilirsiniz. Borunun patlaması gibi bir durum söz konusu olabilir ve bu gibi durumlarda zararınız daha fazla artar. Herhangi bir tıkanıklık durumunda firmamız Altınşehir tıkanıklık açma ile iletişim kurarak tıkanıklık sorununun çözümünü uzman ellere bırakabilirsiniz.

Tıkanıklık Kırmadan Nasıl Açılır ?

Tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan robot cihazlar ve kanal açma makinaları ile artık , sorun evinize veya iş yerinize zarar verilmeden giderilir. Tıkanıklık tuvalet veya küvetler de meydana gelmişse önce termal görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın nedeni tespit edilir. Robot cihazlar yardımıyla da tıkanıklık açılır. Üstelik bu işlemler sırasında borulara da herhangi bir zarar verilmemektedir.  Mutfak tıkanıklıkları için fazla oranda kullanılan lavabo açıcılar , borularda birikerek donabilir.

Bunu onarmak da mümkün değildir. Böyle bir durumda kırmadan açma işlemi gerçekleştirilemez. Bu nedenle kimyasal açıcıların sık kullanılması önerilmemektedir. Altınşehir tıkanıklık açma firmamız , mutfak tıkanıklıklarında kimyasal açıcılar yerine , robot kanal açma cihazları ve kameralı sistemlerle hizmet vermektedir. Evinize gelen deneyimli ekibimiz , önce termal görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın sebebi belirler , daha sonra robot kanal açma cihazları ve temizleme aparatı ile de çözüme ulaşır. Herhangi bir kırma işlemi yapılmaz ve oldukça kısa sürede sorun giderilir.

gider tıkanıklığı
Altınşehir Tıkanıklık Açma

Gider Tıkanıklıklarının Başlıca Nedenleri Nelerdir ?

Tıkanıklıkların birçok nedeni olabilir. Bunları sınıflandıracak olursak ; kullanıcı hatası , malzeme kalitesi ve usta hatasından kaynaklı tıkanıklıklar olabilir. Altınşehir tıkanıklık açma firmamız , sorunu belirleyip size uygun fiyatlı ve uzun ömürlü çözüm olanağı sunmaktadır. Meydana gelen tıkanıklıklarda kullanıcı hatası olan durumlar ;

  • saç telleri , ıslak mendil veya tuvalet kağıtlarının gidere atılması ,
  • mutfakta yemek artıklarının , çay posasının ve atık yağların gidere atılması
  • tuvalet giderine yabancı cisimlerin atılması gibi durumlardır.

Tüm bunların dışında bina yapımı sırasında oluşan hatalardan kaynaklı da sorunlar yaşanabilmektedir. Usta hatası olan durumlar ise ; yapı , inşaat halindeyken döşenen boruya usta tarafından gerekli eğimin verilmemesi gibi sorunlardır. Bir süre sonra eğimsiz olan boruda tıkanma meydana gelir. Altınşehir tıkanıklık açma kırmadan açma konusunda , müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli ve hızlı çözümler üretmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *