CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti su kaçağının tanımını şöyle yapabiliriz: Gider kısmından dökülen pis veya temiz suyun borular ile kanala tahliye olması sırasında belirli bazı sebeplerden dolayı küçük çatlaklar ya da kırılmaların oluştuğu noktalardan sızabilen sulara, su kaçağı diyebiliriz. Su tesisatı borularında oluşan hasarlar, su sızıntısı arızalarına neden olurlar. Basit bir damla gördüğünüzde veya sızıntı fark ettiğinizde çok da bir problem yaratmayacağını düşünerek üzerini kapatıyorsanız bu büyük bir hata demektir.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı borunuzda oluşmakta olan çatlaktan sızacak su, alt kattaki dairenin tavan kısmında rutubet ve leke oluşturmasına neden sağlar. Bu gider borusunda oluşabilecek tüm sorunlar için her zaman Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti firmamızdan destek alabilirsiniz. Su tesisatı sızıntısı gideren firma olarak hizmet vermekteyiz. Su kaçaklarında müdahalede gecikildiği zaman daha büyük sorunlar meydana gelebilir. Bunları yaşamamak adına böyle bir durumda acil olarak Beylikdüzü su tesisatı firmamızla iletişim kurmanız önerilir.

Su Kaçağı Neden Olur?

 • Su tesisatında ucuza kaçılması sebebiyle kalitesiz boru kullanımı
 • Su tesisatı döşenirken bilinçsiz ustaların yapabileceği olası hatalar
 • Su sızıntıları ile tesisattan gelen yüksek basınç
 • Demir malzemeden olan tesisat borularının zamanla çürümesi
 • Eski yapılarda tesisatın zaman içerisinde dayanıklılığını yitirebilmesinden

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 • Duvarlarınızdaki boyaların kabarması ve de dökülmesi
 • Fayans arasından, beton altından veya seramik içerisinden gelen su sızıntısı
 • Duvarlarda ve tavanlarda meydana gelen küflenme, rutubet ve pis koku
 • Su tesisatı sızıntısı sebebi ile, tavanlarda görülebilen ıslaklık ve de sarı lekeler
 • Su saatinin kapalı olmasına rağmen dönmeye devam etmesi
 • Banyo veya mutfaktan yerlerin, duvarların ve tavanın ıslanması

Mesela bunlar su tesisatı sızıntılarına örnek olmaktadır. Eğer bu durumlar sizde gözlenebiliyorsa makineyle su tesisat borusu kaçağı görüntüleyen Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti firmamızdan destek almanız gerekebilir.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatında oluşan arızalar için hasar tespitini kırmadan yapan ekibimiz, termal kamera ve dinleme aletleriyle sorunu belirlemektedir. Çoğunlukla su sızmalarının yaşandığı tuvalet ve banyolardaki fayans arasından sızan suyu belirlemek, uzman ekibimiz tarafından kolay bir şekilde tespit edilebilir. Fayans altındaki sızıntı tespit edildikten sonra gerekli tadilat işlemleri ustalarımız tarafından garanti kapsamı içerisinde gerçekleştirilir.

En yaygın su tesisatı kaçaklarına örnek olarak pis su kaçakları diyebiliriz. Sadece gider borularının içerisinde kalmayan pis sular zamanla evinizin içerisine de girerek özellikle dolap ve parke üzerinde belli noktalar da birikmeye başlar. Bunların hepsinin onarım ve bakımını Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti firmamız sizin için sağlayabilecektir.

Sadece su birikintileri değil aynı zamanda pis suyun etrafa yaydığı kötü koku ve mikroplar sizi rahatsız eder. Bu durumda yapılması gereken ise su kaçağı çözümü başlığı altında bizlere kaliteli hizmetler sunan ve su kaçağı nedir gibi sorularımız hakkında bizi bilgilendirerek bu zamana kadar gider kullanımı sırasında yaptığımız hataları anlatacak bir firmadan destek almak gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *