CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı nasıl bulunur, bunun için neler yapılır gibi sorular için, cevapları Büyükçekmece su kaçağı tespiti firmamız vermektedir.

Günümüzde en büyük sorunlardan biri olan su kaçağı durumu, su kaçağı tespiti yapan tesisatçılarımız tarafından sorun yaşayan müşterilerimizi mağdur etmeden önce bulunuyor. Teknolojik gelişmeler öncesinde uygulanan ve hala daha uygulanmaya devam eden eski yöntemler artık bulunmamakta.

Büyükçekmece su kaçağı tespiti

Tesisat içinde ortaya çıkan ve nereden geldiği bilinmeyen kaçak için son derece gelişmiş cihazlar artık mevcut. Birkaç metodun uygulandığı kaçak bulma yöntemleri arasında en önemli ortak özellik, tamamının kaçak bulunan bölgeyi doğru tespit edebilmesi oluyor. Maliyeti biraz fazla olan bu teknik ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilen işlemler, tesisat kaçaklarına karşı olan önlemi ve gerekliliği ortaya çıkarıyor. Bu hizmetleri Büyükçekmece tesisat firmamızda bulabilirsiniz.

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti işlemi birbirini takip eden birkaç işlem ile birlikte gerçekleşir. Genelde su kaçakları fazlasıyla sinsi olurlar. Yani bu tesisat üzerinde sızıntı yapan suyun yüzeye çıktığı noktanın, asıl kaçakla aynı yeri ifade etmemesidir. Tecrübelerimize göre birçok kaçak kendini gösterir gibi yapar fakat o noktada yer almazlar. Çoğu sızıntı duvar veya kaplamaların içinde bulunan çatlaklardan yol bulur ve ilerler.

Kimi sızıntıların görüldükleri yer ile asıl problem olan yeri arasında çok büyük farklar bulunabilmekte. Bu sebeple kazıldığında hata yapılabilme olasılığı her zaman fazla olur. Su kaçağı tespiti problemi son derece hassas bir olaydır. Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti olarak son derece yüksek hassasiyete sahip termal cihazlar kullanarak sızıntıyı bulmaktayız. Termal görüntüleme ve de bulma cihazlarımız ısıya bağlı şekilde görüntüleme yaptıkları için net olarak kaçağın yerini bulabilirler.

Keşif ve Sonrasında Onarım Planı

Keşfetmek ve onarım planlaması yapmak için, tesisatçılarımızın öncelikle bir su kaçağı bulmaları gerekmekte. Bazen dış bölgeden gelen akıntıların veya artezyen sularının kaçaklarla karıştırıldığı görülür. Bu durumla karşılaşan tesisatçılarımız, suya maruz kalan bölgelerin izolasyon işlemlerini yaparlar.

Büyükçekmece su kaçağı tespiti

Doğru bir izolasyon ile sorunların önüne geçilebilmektedir. Ancak kaçak tespit edildiğinde bir onarım planı oluşturmak gereklidir. Kaçağın bulunduğu yerin zorluk derecesine göre de aksiyon planları oluşturmak gerekir. Bu konuda uzman ekibimiz gerekli olan tüm işlemleri adımları ile gerekli gördüğünde farklı onarım önerilerini de beraberinde ekler ve müşterilere sunar. Hem en doğru ve temiz yöntemi bulmak hem de ekonomik olarak gerekli adımları atarlar.

Şeffaflık ilkesine bağlı olarak profesyonelce ilerlemek, Büyükçekmece su kaçağı tespiti firmamızın en önemli ilkelerinden biri olmaktadır. Banyo ve mutfak gibi evin en çok kullanılan bölgelerinde, suyun en çok lazım görüldüğü ve bazen komşu alanları da etkileyen su kaçakları fazlasıyla önemli sorunları beraberinde getirirler. Bizim sunduğumuz her türlü sorunu ve zararı ortadan kaldırmak oluyor. Hedeflediğimiz şey: hiçbir sorun yaratmaksızın su kaçağı tespit etmek ve bunun onarımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *