CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Büyükçekmece su tesisatçısı

Büyükçekmece su tesisatçısı

Su Tesisatçısı Nedir?

Büyükçekmece su tesisatçısı Su tesisatçısının ne olduğunu aslında çoğu kişi biliyor fakat su tesisatçıları tam anlamıyla ne iş yapar; buna değineceğiz. Bu duruma netlik kazandırmak ve de sizi tesisat tadilatı konularında bilgilendirmek firmamız için öncelikli hedeftir.

Su tesisatçıları evler ve işyerleri için en önemli bölümü onaran ve bakım yapan kimsedir. Çünkü su tesisatımız hayati öneme sahip bir konumdadır. Sağlıklı ve bakımlı tesisat, olası bir su basma vb. durumlarda evinizi ve maddiyat açısından durumunuzu koruma altında tutar. Büyükçekmece su tesisatçısı firmamız bunu size sağlamaktadır.

Saydığımız bu sebeplerden dolayı da ev alırken göz önünde bulundurmanız gereken şeyler bulunmakta. Uygun diye alınan bir evin alt kattaki daireye su kaçırması ya da yakın zamanda bunu yapabilecek olması sizi mağdur duruma düşürebilir.

Su Tesisatçısının Yaptığı işler

Temiz su borularını yenilemek, Büyükçekmece su tesisatçılarımızın en bilinen işleri arasında olmakta. Fakat onlar başka şeylerde yapıyorlar. Örneğin kalorifer tesisatı için değişimi sucular yapar ve bu çok önemli ve ciddiye alınması gereken bir şey olmaktadır. Onarım ve bakım yaptırmadığınız tesisatlar sizin için son derece tehlikeli olmaktadırlar. Bundan dolayı bekletmek hiç doğru değildir.

Büyükçekmece su tesisatçısı

Ülkemizde kışlar genel olarak soğuk geçtiğinden ve de gün içinde sıcak suya çokça ihtiyaç duyduğumuzdan, tesisatın, tesisatçılar tarafından doğru yapılması oldukça önem arz eder. Aksi şekilde doğru döşenmeyen sıcak ve soğuk su tesisatı, banyonuzda sıcak su beklediğiniz her seferde gereksiz su akıtmanıza sebep olur.  Bu şekilde kalorifer borularının yanlış döşenmesi kombinizin motorunu gereksiz zorlayacak ve ek masraflar çıkaracaktır. Bunların ortadan kalkması için Büyükçekmece su tesisatçısı firmamıza ulaşım sağlayabilir ve kolayca destek alabilirsiniz.

Neden Biz…

Su tesisatçılarımız veya bir diğer adıyla tesisat ustalarımız lavabo montajı, klozet montajı, musluk değişimi, pis su; yani giderlerin değişimi, alafranga tuvalet taşının değişimi gibi birçok şeyin montajını da yaparlar.

Büyükçekmece su tesisatçısı

Acil tesisatçı ustalarımız, yılların tecrübesiyle birlikte tesisat işlerinizde arıza, tamir, montaj servisi ile projesiz küçük çaplı işlerinizi yapmak üzere sizlere hizmet ederler. İstanbul Büyükçekmece’de tesisatçı ustaları hizmetimiz tüm donanımlarıyla size hizmet sunmayı bekler. Tesisat işlerimizi size sıralayarak gösterelim;

Büyükçekmece Su tesisatı temiz ve de pis su -atık su- tesisatını kapsar. Şebeke suyundan itibaren başlayıp atık suyun kanalizasyona tahliyesine kadar;

  • Mutfak için su tesisatı
  • Banyo tesisatı ve lavabo tamiri ile değişimi
  • Batarya musluk değişimi ve tıkanıklık açma
  • Küvet duş teknesi değişimi
  • Tuvalet klozet tıkanıklığı ve sifon değişimi
  • Batarya tamiri ve de değişimi
  • Bahçe ve balkon su tesisatı ve tamiri
  • Pimaş boru tamiri ve değişimi

Bu alanlarda iş görürüz. İşimiz, musluk, batarya, evye, lavabo, klozet, tuvalet taşı gibi tümünün montaj, tamir, onarım, bakım ve de değişim işlerini içine almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *