CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme

Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme

Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme kış aylarında evleri ısıtmak için kullanılan petek ve kombi sistemleri en ideal ve kullanışlı çözümlerden biridir.

Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme
Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme

Doğalgazlı kombiler ve petek ısıtma sistemleri buharlı yoğuşmalı kombiler ve standart sıcak sulu kombiler olmak üzere iki işletim sisteminde mevcuttur.

İki tür ve elbette farklı işletim sistemleri arasında genellikle belirgin farklılıklar vardır. Örneğin, buhar kombileri gürültülüdür, ancak geleneksel kombi kazanları sessiz çalışır.

Petek ve şofbenler her zaman daha güvenilir oldukları için evlerde genellikle tercih edilmektedir. Sıcak su kullanılan peteklerin temel sorunu zamanla oluşan kirlerdir.

petek temizleme

Bu sorunu çözmek için müşterilerimize Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme olarak hizmeti vermekteyiz.

Petekler Neden Temizlenir?

İnsan hayatındaki her şey kullanıldıkça eskimekte ve zamanla işlevini yitirmektedir. Bu elemanlar elektronik ya da mekanik olursa süreç biraz daha hızlı ilerleyebilir.

petek temizleme
Petek Temizleme

Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme bazı markalar ürünlerinin ömrünü uzatmak için özel önlemler alırlar ama bu önlemler çoğu zaman yeterli olmaz. Isının radyatörde eşit dağılması önemlidir. Boruya sıcak su girdiğinde, boru onu eşit olarak dağıtmalıdır.

Aksi halde ısınma sorunları yaşanabilir. Bu durumda, peteğin uygun şekilde ısıtılabilmesi için petek temizleme servisinin kullanılması önemlidir. Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme hizmeti ile hem verim hem de kolaylık elde edersiniz.

Petek temizleme hizmetimiz ile minimum 1 kış maksimum 3 kış petek yakmanın verimsizliğini asla yaşamazsınız.

Petek temizliğinin ikinci amacı enerji verimliliği sağlamak ve fatura miktarını azaltmaktır. Verimsiz bir peteğine sahipseniz üç odalı bir evin yakıt maliyetleri  faturanızı 20 katına kadar çıkabilir.

Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme
Çerkezköy Bahçelievler Mahallesi Petek Temizleme

Ev ısıtması özellikle küçük çocuklu evlerde önemli olduğundan, bu miktar çocuklu aileler için daha da yüksek olabilir. Petek temizliği yapılarak %30 enerji tasarrufu sağlanabilir.

Yani kabaca bir hesap olarak %30 doğalgaz faturası olan 600 TL’lik bir haneniz varsa bu hesaplama ile 600 %30 = 180 TL tasarruf edebilirsiniz. Ancak, elde edilen gerçek tasarruf yaklaşık %50’dir ve bu önemli ölçüde daha yüksektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *