CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme

Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme

Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme, Kış aylarında evleri ısıtmak için kullanılan petek ve kombi sistemleri en ideal ve kullanışlı çözümlerden biridir.

petek temizleme
Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme

Doğalgazlı kombi ve petek ısıtma sistemlerinde buhar yoğuşmalı kombiler ve standart sıcak sulu kombiler olmak üzere iki tip çalışma sistemi vardır. İşletim sistemleri doğal olarak farklılık gösterdiğinden, ikisi arasında genellikle net bir ayrım vardır.

Örneğin buhar kazanları gürültülüdür ama standart kombiler sessiz çalışır. Petek ve sıcak su kombileri her zaman güvenilir oldukları için genellikle yerleşim alanlarında tercih edilmektedir.

Sıcak su ile çalışan peteklerin temel sorunu zamanla kir birikmesidir. Dış hattan gelen sıcak su peteklerden geçerek geride çamur ve mineraller bırakır. Bu sorunu çözmek için Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme firmamız petek temizleme hizmeti ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme
Petek Temizleme

Petek neden temizlenir?

Kullanıma bağlı olarak insan hayatında kullanılan her şey zamanla eskimekte ve işlevini yitirmektedir. Bu elemanlar elektronik veya mekanik olduğunda, süreç biraz daha hızlı çalışabilir.

Bazı markalar ürünlerinin ömrünü uzatmak için özel önlemler alsa da bu önlemler çoğu zaman yeterli olmuyor. Radyatörlerde yani peteklerde ısının eşit dağılması önemlidir.

Borulardan sıcak su geçerken borular eşit olarak dağıtılmalıdır, aksi takdirde ısı sorunları yaşanabilir. Bu durumda petek temizleme hizmeti almak peteklerin düzgün bir şekilde ısıtılabilmesi için önemlidir. Aldığınız  Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme ile hem verim hem de konfor yakalayacaksınız.

Aldığınız petek temizleme hizmeti ile en az 1, en fazla 3 kış daha petek tesisatından kaynaklanan verimsizlik yaşamazsınız.
Petek temizliğinin ikinci amacı ise enerji verimliliği sağlamak ve faturaları azaltmaktır.

Petek Temizleme
Çerkezköy İnönü Mahallesi Petek Temizleme

Verimsiz peteklere sahip üç odalı bir evin yakıt maliyeti, yaz faturasının 20 katı olabilir. Özellikle küçük çocuklu ailelerde evdeki ısıtma sistemi ayrı bir önem taşıyacağından bu miktar çocuklu ailelerde daha yüksek seviyelere çıkabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *