CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı

Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı

Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı, Cava tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ve en profesyonel tamir bakım hizmetlerini vermekteyiz. Sıhhi tesisatın yanı sıra drenaj, tıkanıklık, bakım/onarım, tadilat/montaj vb. gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunabiliyoruz.

Su Tesisatçısı
Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı

Cava tesisat firması olarak en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri su kaçaklarını zarar vermeden tespit etmektir. Sızdırmaz kaçak tespit hizmetimiz sayesinde, ekipmanlarımız en çok fotoğrafı çekerek arızayı kolayca bulmamızı sağlıyor. Bu tür sızıntılara gizli sızıntılar denir. Bu nedenle yaşam alanınızdaki sızıntıları aylar hatta yıllar sonra fark edebilirsiniz. Bunlar size daha büyük sorunlar ve daha büyük mali sorunlar olarak geri geliyor, bu nedenle Cava Tesisat Şirketi olarak düzenli kontroller yapabiliyoruz.

Tesisat Tamiratı Nasıl Yapılır?

Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı Teknik ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz su kaçaklarının ve gizli su kaçaklarının tespitinde sadece termal görüntüleme yöntemlerini tercih etmektedir. Ayrıca, servis sırasında gizli su sızıntılarını tespit etmek için su izleme ekipmanının sesi kullanılabilir. Kullandığımız her iki teknik yöntem de ulaşılması çok zor yerlerde bile su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmemizi sağlıyor.

Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı
Su Tesisatçısı

Cava tesisat olarak gerekli kaçak araştırmasını yaptıktan sonra müşteri onayı ile tadilat ve onarım sürecini başlatıyoruz. Fayans, duvar veya zemin yenileme sürecinde oluşabilecek onarımları da karşılıyoruz.

Yıllarca fark edilmeyen gizli bir su kaçağı sorunu evinizi, duvarlarınızı ve zeminlerinizi mahvedebilir. Bu ve benzeri ciddi sorunlarla karşılaşmamak için 6 ayda bir veya yılda bir Cava Tesisat firması ile iletişime geçiniz. Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı Yaşam alanınızdaki su ve drenaj sistemini düzenli olarak kontrol ederseniz, sızıntı, tıkanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Bunu Dikkate Almalısınız.

Tesisat işi şakaya gelmeyen bir iştir. İşi her zaman ehline bırakın aksi halde bilinçsizce yapılan tesisat müdahalesi sizi içinden çıkamayacağınız bir duruma sokabilir. Bunun dışınca normalinden daha fazla masraf yapmak zorunda kalırsınız ve bu size milyarlarca lira harcamanıza neden olabilir. Çerkezköy İnönü Mahallesi Su Tesisatçısı sizleri düşünür biliyoruz ki  günümüzde her şey çok pahalı bu şartlarda geçinmek zor olduğu için bu işleri mutlaka iyi bir Tesisat ustasına yaptırın. Biz sizlere bir telefon kadar yakınız. 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *