CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme

Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme

Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme çok tercih edilen ev ısıtma sistemleri jeotermal ısıtma sistemleri, doğalgazlı kombiler ve radyatör sistemleridir.

Petek Temizleme
Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme

Kombiler genel olarak yoğuşmalı kazanlar ve standart kazanlar olarak ikiye ayrılır. Yoğuşmalı kazanlar gürültülüdür ve buharla ısıtır. Evde genellikle tercih ettiğimiz standart bir kombidir.

Sessiz, güvenilir, su ile çalışan ve hemen hemen her yerde tercih edilen bir ısıtma sistemidir. Sıcak su devresi çift borulu veya damarlar arası tek borulu kombilerden olabilir.

petek temizleme
Petek Temizleme

Kullanıldığında petek akış yolu kirle tıkanarak sıcak suyun geçmesini engeller. Petek sıhhi tesisat hizmetimizde petekleri düzenli olarak veya sizin tercih ettiğiniz saatte Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme olarak temizliyoruz.

 

Petekler neden temizlenir?

Enerji Bakanlığı’na göre evinizi ısıtmanın en uygun maliyetli yolu doğalgaz kombileri ve jeotermal ısıtmadır. Bunun alternatifi temiz ama pahalı klima/elektrikli ısıtma, şömine ve sobalar ise pahalı, kirletici ve can sıkıcıdır.

Kombi kazanlar ve petek ısıtıcılar tercih edilir. Ancak bu sistemin kendine has bazı sorunları olabilir. Bu sorunlara örnek olarak kazan arızası, petek tıkanması ve kirlenme sayılabilir.

Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme
Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme

Peteğimi temizleme zamanının geldiğini nasıl anlarım?

Petek evinizde çalışıyor mu? Evinizi ısıtmak diğer sakinlere göre daha mı zor? Müşteri şikayetleri göz önünde bulundurulduğunda problemlerin çoğu evi ısıtmanın zorluğundan kaynaklanmaktadır. Petek sızıntı lekeleri, kışın dört büyük ısınma probleminden biridir.

Ortak petek temizleme sorunlarını anlamak her zaman kolay değildir. Kirli ve tıkanmış petekler ev ısıtmasında büyük bir sorundur ve kısa sürede temizlenmesi gerekir.

Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme Peteklerinizi ne zaman temizlemeniz gerektiğini anlamak için ilk kurulumdan sonra tesisatınızın performansını bilmeniz gerekir.

Bu performans zamanla düşer ve ısıtma sistemi hızla eskir ve evinizi ısıtmakta etkisiz hale gelir. Petekte oluşan çamur genellikle tüm ev ısıtma sistemini etkiler ve doğrudan petek içinde birikerek petek ısıtma sorunlarına neden olur.

Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme
Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme

Petek temizleme uzmanlarımız, kanallarda oluşan mineral ve birikintileri derinlemesine temizlemek için solvent kimyasallar ve makineler kullanırlar. Bu derinlemesine temizlik, evinizi 1-3 kış daha konforlu bir şekilde sıcak tutacaktır.

Petek ne zaman temizlenmeli Petek üzerinde görülen bazı belirtiler kirlenme belirtileridir. Genel olarak yetersiz ısıtılır ve yüksek bedeller ödemek zorunda kalırsınız. Bu da petek performansının zayıf olduğunu göstermelidir.

Peteğin alt kısmı ısınmaz. Böyle bir durum peteklerin üzerinde çamur birikmesi nedeniyle ortaya çıkar. Kombi çok çalışır ve az ısınır. Petekteki birikintiler kombiyi yavaşlatır ve performansını etkiler. Petekten gelen su kahverengidir. Bu su petek üzerinde birikmiş çamurun işaretidir.

petek temizleme
Petek Temizleme

Çerkezköy Kapaklı Mahallesi Petek Temizleme petek temizliği hizmeti veren firmamız aramanıza hızlı bir şekilde cevap verecektir.

Bizi aradığınızda kısa süre içerisinde mobil araç ile sizleri ziyaret edip kombi petek bakımını gerçekleştirelim. Kışın evinizin konforunu yaşamanız için en iyi ve en teknik çözümleri geliştiriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *