CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı

Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı

Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı olarak evinizde, iş yerinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili her türlü arıza, bakım ve onarımları anında çözmek için hızlı servis ağımızı kullanın. Profesyonel Hizmetlerimiz, çağrı üzerine sıhhi tesisat hizmetleri için günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün mevcuttur. +90 539 710 76 74 numaralı telefondan Cava Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı
Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı

Tıkanmış bir mutfak, banyo veya tuvalet büyük bir sorun olabilir. Cava Tesisat olarak mutfak gider açma, klozet gider açma, tıkanıklıkları pimaşlara zarar vermeden açma gibi hizmetler vermekteyiz. Çerkezköy ilçesinde aşağıdaki sebeplerden dolayı fazla maliyetler geride kalmaktadır.

Yaşam alanınızda veya iş yerinizde giderinize dahil olması, giderin hileli kullanılması veya kalitesiz malzeme kullanılması durumunda. Profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa Cava Tesisat yardım alabilirsiniz Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı olarak bu konuda her zaman yardım edebiliriz. Tıkanma işlemini zarar görmeden gerçekleştirmek için son teknoloji robotlar kullanıyoruz ve en iyi fiyatı garanti ediyoruz.

Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı hızlı ve garantili hizmet ile tıkanıklık açma konusunda sektör lideri ile iletişime geçmek için +90 539 710 76 74 numaralı telefonu arayın. Çerkezköy’de yaşam alanları ve işyerlerinde tesisat borularında meydana gelen çatlak ve çürümeler sonucu meydana gelen su kaçakları su kaçaklarının sebebidir.

Su Tesisatçısı
Su Tesisatçısı

Gizli sızıntıları tespit etmek çok zordur ve bunları tespit etmek için özel ekipman gerektirir. Bu sırada Cava Tesisat su kaçağı tespitini en son teknik ekipmanları kullanarak kırmadan, dökmeden bulur ve Çerkezköy’de 20 yılı aşkın süredir çalışan deneyimli ustalarla birlikte sorunu çözer.

Hangi Ekipmanları Nasıl Kullanıyoruz?

Termal kamera:
Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü bir kızılötesi kamera, sıcaklıktaki küçük farklılıkları gösterebilir. Bu sayede su kaçakları zarar görmeden tespit edilebilir.

Akustik işitme cihazı:
Saf su ekipmanındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yardımcı olur.
Kanalizasyon borularının içine kamera ile bakılarak kaçak ve su kaçakları tespit edilebilir. Çerkeköyde’de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı
Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısı

Kombinizi yılda en az bir kez Çerkezköy Karaağaç Mahallesi Su Tesisatçısına temizleterek kaloriferinizde biriken çamur, yağ ve çamuru uzaklaştırın. Sistem ve kombi Kirlerini temizleyin. Birikmiş çamur, yağ ve pislik tesisatınızı tıkayabilir, elektrik faturalarınızı artırabilir ve tesisatınızın dağınık olmasına neden olabilir. Kombi ve kalorifer temizliği birlikte yapıldığında sisteminizin yıllarca kusursuz çalışmasını sağlar.

Ayrıca temiz kurulum, en üst düzeyde enerji verimliliğine ulaşmanızı ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Enerji tasarrufu sağlar ve çevreyi korur.

 

 CAVA TESİSAT OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER

  • Gider açma
  • Kırmadan su kaçağı tespiti
  • Kombi petek temizliği
  • Klozet tıkanıklığı açma
  • Tuvalet/lavabo montajı
  • Petek temizleme
  • Su kaçağı tespiti
  • Tıkanıklık açma
  • Su kaçağı bulma
  • Tuvalet tıkanıklığı açma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *