CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Esenyurt Ardıç Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma

gider tıkanıklığı
Esenyurt Ardıç Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Esenyurt Ardıç Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma Evimizin lavaboları evimizin oldukça önemli bir parçasıdır. İhtiyacımız olduğunda anında gideriz her ne kadar ihtiyaç olmadığı halinde yüzüne bakmasak ta. Evimizin en önemli noktalarından biri olan lavabolar bizim pisliğimizi gönderip evimizi korumakta ve tuvalet giderleri son yüzyılın en büyük ihtiyacı olan bir çözümün günümüze yansımış halidir.
Bir insan nasıl hastalanıyorsa, bir cihaz nasıl arızalanıyorsa tuvalet giderlerimizin tıkanması durumu ya da gider hatlarının bozulması da oldukça olağan bir durumdur. İnşaat sırasında kullanılan malzemeler her ne kadar dayanıklı olsa da her parçanın belirli bir ömrü bir süresi vardır. Bu ömür vadesini tamamladıktan sonra tuvalet gider hatlarında problemler kendini baş gösterir. Bununla birlikte tuvalette ki bazı yanlış kullanımlarda tuvalet giderlerinin tıkanmasına ve hatta patlamasına sebebiyet vermektedir.

Esenyurt Ardıç Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.

Tıkanıklık Açma
Esenyurt Ardıç Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Esenyurt Ardıçlı Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetini size sunarken bu tip işlemleri herhangi bir kırık, çatlak veya hasar bırakmadan tamamlıyoruz. Robot cihazlarla ve son teknoloji aletlerimizle size bu hizmeti sunuyoruz ve en kısa sürede yani dakikalar içerisinde sizi bu dertten kurtarıyoruz. Gerektiği yerde sizleri hangi hususlarda olacağı konusunda uyarıyor, ihtiyaç halinde ve istediğiniz takdirde eskimiş parçalarınızı sağlam parçalarla ve ustalıkla yeniliyoruz. Bu tip işlemleri tek başına yapılmamasını öneriyoruz. Sizin bizi aramadan önce tek isteğimiz durumun gözle görülebilir olduğunda tespitinizi bize aktarmanız olacaktır. Bizi aradıktan sonra en kısa süre içerisinde evinize geliyor ve gerekli ekipman ve cihazlarla işinizi ustalıkla hallediyoruz. Size 7/24 bir telefon kadar yakınız. Size en iyi ve en sağlam uzun ömürlü hizmeti vermeye hazırız.

 

Esenyurt Ardıç Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma
Esenyurt Ardıç Evler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *