CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız
petek temizleme
Esenyurt Petek Temizleme

Esenyurt Petek Temizleme

Esenyurt Petek Temizleme uzun süre kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla temizlenmeye, bakıma ihtiyacı duymaktadır. Petek temizleme işlemi yapan kurum veya kişilerde petek temizliği ve petek yıkama yoktur, bilinçsizce yanlış bilgi verebilirler. Sizlere petek ile alakalı parçalanır, çürüme olur gibi gerçek olmayan bilgiler vermiş olabilir. Bu türden aslı olmayan yanlış bilgilere kesinlikle kanmayınız.

Firmamız su tesisatı problemleri ile ilgili olarak profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Deneyimli ve profesyonel elemanlarımız teknolojik cihazlar kullanarak bu işlemi yapıp sizi bu gibi sorunlardan kurtarabilir. Firmamız su tesisatı problemlerinde destek alabileceğiniz güvenilir firmalardan biridir. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına dediğimiz gibi profesyonel ustalar ile çalışıyoruz. Ustalarımız problemi kısa sürede onarımını sağlayarak su tesisatlarını yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Kombi Petek Bakım ve Temizleme

Esenyurt petek temizleme; adresinize alanında uzman çalışanlar ile hizmet vermektedir. Peteklerinizin daha verimli ve sıcak yanması için, yuvanızın ısınması için yıllık bakımlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Bizim ile iletişime geçerek petek temizleme hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Petek alanında bulunan mobil ekiplerimiz aracılığıyla petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Petek Kirlendiğini Nasıl Anlarsınız?

 • Peteklerinizin üzerinde ısınmayan bölgeler varsa,
  2- Peteklerinizin üst kısmı ısınmıyorsa,
  3- Peteklerinizin alt kısmı ısınmıyorsa,
  4- Radyatör vanalarından çok az veya hiç su gelmiyorsa,
  5- Peteklerinizden siyah veya koyu kahve renkli ve pis su geliyorsa,
  6- Kombiniz sesli çalışıyorsa veya sıcak suyunuz düzensiz geliyorsa,
  7- Dairenizdeki en son petek ısınmıyorsa petekleriniz kirlenmiş anlamına geliyor demektir.
cava tesisat
CAVA TESİSAT- PETEK TEMİZLEME

Petek Temizliği Yapılmalı Mı?

Gelelim petek temizliği yapılmalı mı sorusunun cevabına ; Petek temizleme ustamız aynen şunları aktarıyor ” Peteklerinizi isterseniz temizlemeyebilirsiniz bu tamamen sizin bireysel tercihinizdir. Fakat temizlenmeyen petek sizler için az ısı ve yüksek tutarlı faturalar demektir. Bunu göz ardı edip petek temizliği yapmaz iseniz verimli bir ısınma elde edemezsiniz. Bunun için petek temizliği yapılmalı mı? sorusunun cevabı bizde (petekleri kullananda) saklı biz her gün bir demir kovanın içindeki suyu ısıtalım sonra soğusun tekrar ısıtalım ve bunu demir bir borunun içinden geçirerek sürekli yapalım sizce içerisi ne kadar temiz kalabilir. Evet kalamaz bunun için petek temizliği yapılmalı mı– Evet Kesinlikle Yapılmalı Ama ne zaman yaptırmak istersiniz o sizin tercihiniz bize soracak olursanız petek temizliğini yüksek fatura geldiğinde ısınamadığınız düşündüğünüzde kesinlikle yaptırmanızdır.

Petek temizliği ne kadar sürede yapılmalı?

Petek temizliği genel olarak şehir bazında değişse de 2 yılda bir yapılmalıdır. Bazı istisnai durumlarda mesela kömürlü yakıt kullanımından doğalgazlı yakıt kullanımına geçiş yaptıysanız acil olarak petek temizliği yaptırmalısınız.

Petek temizliği ne kadar sürede yapılmalı? Sorusu günümüzde birçok kişi sormaya başladı sizlere yukarıda da belirttiğimiz gibi min. 2 yılda bir petek temizliği yaptırmanız hem ısı hem de ucuz fatura imkanı sunar

Petek Temizleme Hizmetleri Neden Önemlidir?
Esenyurt petek temizleme olarak peteklerin periyodik bakımlarının yapılması son derece önem taşımaktadır. Zamanla peteklerde biriken kurum ve yağ zamanla peteklerinizin tam randımanlı olarak çalışmasını engelleyecektir. Bu tür durumlarda kabarık faturalar ödeyerek cebinize zarar vermiş olacak ve pek fazla verim alamayacaksınız. Esenyurt petek temizleme olarak bu sorunu ortadan kaldırarak sizlerin hem bütçenize hemde ısınma konusunda memnun olacağınızı garanti etmektedir.

Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamız, teknolojik cihazlar kullanarak temizleme işlemini en iyi şekilde yapmaktadır. Bu işleme genelde banyodan başlanır. Banyo peteğine iki adet boru monte ederek tüm peteklere tazyikli su vererek tüm peteklerdeki yağı ve kurumu, dışarı boşaltmaktadır. Sizde bu durma tanık olacaksınız çıkan suyun ne kadar kirli olduğunu ve peteklerinizin tam randumanlı  olduğunu göreceksiniz. Esenyurt petek temizleme firmamız peteklerde meydana gelen kirlenmeleri kısa sürede giderecektir.

Temizlik öncesi ve sonrasında peteklerdeki genel durum

Aşağıdaki grafikte yapılan işlemin sizlere ne gibi avantaj sağladığı belirtilmiştir. Sol taraftaki görselde temizlik öncesinde kir ve kurum katmanı nedeniyle gereken kadar ısınmayan ve temizlik sonrasında ise iç bölümü kir ve kurum katmanından arındırılmış petekleri görebilirsiniz. Böylece hem tasarruf ederek fazla para ödemekten kurtulacaksınız hem de daha çok ısınacaksınız.Petek temizliğinden önce ve sonrasını gösteren örnek görsel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *