CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Esenyurt Pınar Mahallesi Su Tesisatçısı

Esenyurt Pınar mahallesi su tesisatçısı olarak uzun zamandan beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Siz değerli halkımız için her türlü sıhhi su tesisatı bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz.  Bu aşamada gelişmiş teknolojiden de büyük oranda yardım alarak sizler için masrafsız tamirat yapmaktayız.

Su Tesisatçısının Hizmetleri Nelerdir?

Esenyurt Pınar Mahallesi Su Tesisatçısı

Bizler montaj, tadilat, tamirat, dekorasyon vb. sıhhi tesisat döşeme konularında usta ekibimiz ve yeniçağa uygun iş aletlerimizle bu güne dek tüm işlerimizde başarıyı sağlamış bulunduk. Siz değerli halkımız için çalışmalarımızı hızlandırarak daha güzel ve pratik bir şekilde bu sektöre katkıda bulunmaktayız. Sıhhi su tesisat firması olarak bu güne dek bölgemizin gelişmiş ilçelerinde ve köy kasaba gibi semtleri dâhil pek çok alanda hizmette bulunduk ve tüm işlerimizi baları ile sonuçlandırdık. 

Esenyurt Pınar Mahallesi Su Tesisatçısı

Kullanmakta olduğumuz sıhhi tesisat malzemelerimiz kesinlikle dijital ve sadece arızalı bölgeye yöneliktir. Bu aşamada arızalanmanın olduğu bölgenin dışında kalan diğer bölümler hasar görmemektedir. Her türlü su tesisatı arızalanmalarını profesyonel iş aletlerimiz ile adeta nokta atışıyla tespit ederek kısa süre içerisinde arızalanmayı gidermekteyiz. Bu aşamada yüksek oranda ücret talebinde bulunmadan gayet uygun fiyatlarla kaliteli bir işçilik performansı sergilemekteyiz.

 

Esenyurt pınar mahallesi su tesisatı arıza ve bakımı için 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü sıhhi tesisatı su arızalanmasını kısa süre içerisinde tespit ederek arızalanmaya odaklı tamirat yapılmaktadır. Bu aşamada kullanıma aldığımız iş aletlerimiz yalnızca arızalı bölge üzerinde işlem uygulayarak sizlere ekstra masraf çıkartmamaktadır.

Esenyurt Pınar Mahallesi Su Tesisatçısı

Yerinde tamirat işleminin yanı sıra taşınabilir malzemeler için yetkili servisimizi devreye almaktayız. Bu değişikliğin en büyük sebeplerinden başlıcası sıhhi tesisat borularındaki ek parçalara uygulanacak olan işlemlere göre kullanılacak tekniklerin farklılık göstermesidir. Arızalanmanın üreteceği masrafa göre ve arızalanma sebebine göre bir fiyat belirlenerek tarafınıza bildirilecektir. Sizler de en uygun fiyatlı sıhhi tesisat ustasını arıyorum diyorsanız, mutlaka bizlerle irtibata geçmelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *