CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma

gider tıkanıklığı
Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma Evimiz, hayatımızın en büyük yaşam noktasıdır. Barınmamız, içinde bir yuva kurmamız, korunmamız için bize verilmiş en şirin bir sığınma noktasıdır. Hayatta her şey bir yana evimiz bir yana cümlesini rahatlıkla kurabiliriz. İnsan nasıl herhangi bir barınma alanı olmadan yaşayamazsa evimizde herhangi bir bakım ve özen, ilgi olmadan yaşayamaz yaşasa bile bu uzun vadeli bir yaşam olmayacak bize tamamen külfet olacaktır.
Evlerimiz bizim için değerlidir fakat ona gereken bakım ve özeni ne kadar gösteriyoruz? Belki de gözle görülür yerlere çok ihtimam gösteriyoruz ama görünmeyen kısımlar için ne yapacağız? Su tesisatı, kombi hatları, tuvalet giderleri bunlar bizim gözle göremediğimiz fakat esasında evimizin temel yapı taşını oluşturan önemli iskelet parçalarıdır. Bunlar olmazsa evimizin ev demeye hali kalmaz ve yuvamız bizim için bir işkence haneye dönüşür. Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma ustaları olarak görünmeyen yerleriniz olan tuvalet giderlerinizin gerekli bakım ve özeni bizim profesyonel ellerimizde!

 

Esenyurt Yeşilkent Mahallesi Tıkanıklık Açma
Esenyurt Yeşilkent Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri-Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
-Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
-Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
-Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
-Tuvalet giderine atılan sert cisimler
-Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.

Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma
Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Buna benzer durumlar oluşmadan önce Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma Ustaları olarak giderleriniz yılda bir en fazla iki yılda bir en az bir kez periyodik bakımın yapılması gerektiği tavsiyemizdir. Bu tip tıkanma durumları oluşmadan önce bakımını yaptırmak hem maliyet düşürücüdür hem de erken önlem sayesinde oluşabilecek ani su baskını durumlarını önlersiniz ya da en minimum haline getirirsiniz.

Esenyurt Pınar Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma hizmetimizde ki en büyük farkımız son teknoloji cihazlarla bu tip durumları kırıp dökmeden tespit edebiliyor olmamızdır. Son teknoloji cihazlarımızla bu tıkanma durumlarını belirledikten sonra nokta tespiti işlem gerçekleştirip gereksiz ekstra maliyet oluşturmuyoruz. Bu sebeple ev bütçenizi yaralamıyor aksine bu ekonomik koşullarda size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *