CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanıklık Açma

gider tıkanıklığı
Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanıklık Açma

 

Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanıklık Açma Evimizin her kısmı, her odası ve her bölgesi bizim için çok önemlidir. Bazen gözle görülür yerlere önem veririz bazen hiç gözle göremediğimiz yerlerden bize sorun çıkabilir. Evimizin her bölgesine aslında gözle görülen yerler gibi aynı hassasiyeti ve önemi göstermeliyiz. Buna en büyük örnek aslında sadece ihtiyacımız olduğu anda koşa koşa kullandığımız, geriye kalan zamanda yüzüne bile bakmadığımız tuvaletimiz ve lavabomuz akıllara gelmektedir.Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanıklık Açma

Evlerimiz bizim için değerlidir fakat ona gereken bakım ve özeni ne kadar gösteriyoruz? Belki de gözle görülür yerlere çok ihtimam gösteriyoruz ama görünmeyen kısımlar için ne yapacağız? Su tesisatı, kombi hatları, tuvalet giderleri bunlar bizim gözle göremediğimiz fakat esasında evimizin temel yapı taşını oluşturan önemli iskelet parçalarıdır. Bunlar olmazsa evimizin ev demeye hali kalmaz ve yuvamız bizim için bir işkence haneye dönüşür.

Tıkanıklık Açma
Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.

Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bu tip yerlerde ki problemlerin oluşmaması adına yılda bir kez periyodik bakım şarttır. İmkânınız yoksa bile iki yılda bir bu periyodik kontrol ve bakımı yaptırmanız size uzun sürede büyük bir kazanç sağlar. Bu sayede evinizin finansal durumu ile alakalı ekstra bir masraftan kaçınırsınız ve gerekli tedbiri alarak işin en kötüsünü engellemiş olursunuz.

gider tıkanıklığı

Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanık Açma ustaları olarak kesinlikle önermiyoruz. Sizin yapacağınız herhangi olumsuz bir hareket sizin için daha büyük masraflara neden olabilir. Bizim profesyonellikte ki en önemli farkımız, bu tip işlemlerde neredeyse sıfır ekstra masraf olacak şekilde halletmemizdir.

 

Tıkanıklık Açma
Esenyurt Tabela Mahallesi Tıkanıklık Açma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *