CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı

ESENYURT TALATPAŞA MAHALLESİ SU TESİSATÇISI

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı Eviniz sizin en değerli mülkünüzdür. İster kirada olun ister ev sahibi olun evinizin sizin yuvanız en önemlisi barınma noktanızdır. Evlerimiz de insanlar gibi eskiyebilir, yaşlanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Her yapılan yapı, cihaz vb. her şey kesinlikle 5 yıldan sonra bir elden geçmesi gerekir veya bakım yapılması gerekir. Bu 5 yıllık süre zarfından sonra yuvamız adını verdiğimiz evlerimizin sorunları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

ESENYURT TALATPAŞA MAHALLESİ SU TESİSATÇISI

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı olarak size bu hizmeti vermekten büyük bir memnuniyet duyarız. Bakım veya tamir tipi durumlarda bir profesyonele danışmak önemlidir. Bu profesyonel hizmeti biz en iyi şekilde kapınıza kadar 7/24 süre zarfı içerisinde ulaştırıyoruz. Herhangi bir tesisat sorununda kendiniz tamir etmeye çalışmayınız. Kendi başınıza yapacağınız tek bir işlem dahi evinizin su tesisatına önemli ölçüde büyük zararları dokunabilir. Bunu hemen yaşamasanız bile önünüzde ki en 3 yıl içerisinde duvarlarınızda veya fayans ve kalebodurlarınızda görmek oldukça mümkündür. Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı olarak evinizde kalıcı bir iz bırakmadan, mecbur kalındığı takdire mikron işlemler yapılıp uygun yöntemlerle kapatarak size uzun vadede hiçbir hasar olmayacak biçimde tamir ediyoruz.

ESENYURT TALATPAŞA MAHALLESİ SU TESİSATÇISI

Size Verdiğimiz Hizmetler
-Lavabo Tıkanıklık Açma
-Su Kaçağı Tespiti
-Klozet Tıkanıklık Tespiti ve Açma
-Kombi Temizliği
-Kombi Su Tesisatı Tamiri
Tesisat tamirlerimizde yaptığımız işlemlerde son model profesyonel ekipman ve cihazlarımızla size hizmet sunuyoruz. Akustik ses dinleme, termal kamera ile arıza veya su kaçak tespiti, sensörlü cihazlarımızla kombinizin su tesisatını dinleme işlemlerini sağlıyor ve evinize masraf çıkartacak herhangi bir işlemden kaçınarak size en uygun hizmeti sağlıyoruz.

ESENYURT TALATPAŞA MAHALLESİ SU TESİSATÇISI

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Su Tesisatçısı olarak size en uygun en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Bu yaptığımız işlemlerden sonra “gerektiği hallerde” mikro açıklarla işlerimizi büyük bir ustalıkla tamamlıyoruz ve bu açıkları son derece profesyonel bir şekilde kapatıyoruz. Bu kapatma işleminin profesyonel olması son derece önemlidir. Hem evinizin doğal görünümünü koruyoruz hem de su tesisatınızın daha güvenle çalışmasını sağlıyoruz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *