CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma Evimiz, hayatımızın en büyük yaşam noktasıdır. Barınmamız, içinde bir yuva kurmamız, korunmamız için bize verilmiş en şirin bir sığınma noktasıdır. Hayatta her şey bir yana evimiz bir yana cümlesini rahatlıkla kurabiliriz. İnsan nasıl herhangi bir barınma alanı olmadan yaşayamazsa evimizde herhangi bir bakım ve özen, ilgi olmadan yaşayamaz yaşasa bile bu uzun vadeli bir yaşam olmayacak bize tamamen külfet olacaktır.

tıkanıklık açma
Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Evlerimiz bizim için değerlidir fakat ona gereken bakım ve özeni ne kadar gösteriyoruz? Belki de gözle görülür yerlere çok ihtimam gösteriyoruz ama görünmeyen kısımlar için ne yapacağız? Su tesisatı, kombi hatları, tuvalet giderleri bunlar bizim gözle göremediğimiz fakat esasında evimizin temel yapı taşını oluşturan önemli iskelet parçalarıdır. Bunlar olmazsa evimizin ev demeye hali kalmaz ve yuvamız bizim için bir işkence haneye dönüşür. Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma ustaları olarak görünmeyen yerleriniz olan tuvalet giderlerinizin gerekli bakım ve özeni bizim profesyonel ellerimizde!

Tıkanıklık Açma
Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığının Başlıca Sebepleri

Islak mendillerin veya kuru peçetelerin gidere atılması
Biten tuvalet kağıtlarının kartonlarının gidere atılması
Hijyenik ped, çocuk bezleri, poşetler, bezlerin gidere atılması
Kedi kumu, saksı toprağı, hobi veya oyun hamurunun atılması
Tuvalet giderine atılan sert cisimler
Alçı, çekomastik, harç gibi malzemeler
Bu tip ürün ve malzemeleri tuvalet giderine atmanız sebebiyle tuvalet giderleriniz tıkanır. Hatta yeri geldiğinden istemeyiz lakin patlama hadisesi bile gerçekleşebilir.
Bu tip yerlerde ki problemlerin oluşmaması adına yılda bir kez periyodik bakım şarttır. İmkânınız yoksa bile iki yılda bir bu periyodik kontrol ve bakımı yaptırmanız size uzun sürede büyük bir kazanç sağlar. Bu sayede evinizin finansal durumu ile alakalı ekstra bir masraftan kaçınırsınız ve gerekli tedbiri alarak işin en kötüsünü engellemiş olursunuz.

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bakım işlemiyle birlikte oluşan problemleri önceden tespit edebiliyoruz. Su tesisatı için kullandığımız termal kameraları tuvalet ve lavabo giderlerimiz içinde kullanıyoruz. Bu tip işlemlerin bireysel olarak yapılmasını Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Tıkanık Açma ustaları olarak kesinlikle önermiyoruz. Sizin yapacağınız herhangi olumsuz bir hareket sizin için daha büyük masraflara neden olabilir. Bizim profesyonellikte ki en önemli farkımız, bu tip işlemlerde neredeyse sıfır ekstra masraf olacak şekilde halletmemizdir.

gider tıkanıklığı
Esenyurt Talatpaşa Mahallesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *