CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Hizmetlerimiz

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent strategic theme areas via accurate e-markets.
CAVA TESİSAT

HİZMETLER

cava tesisat olarak sizler için yaptığımız hizmetleri aşağıdan görebilirsiniz. Seçtiğiniz hizmeti bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Petek Temizleme

Petek Temizleme Kışın evleri ısıtmak için en temiz ve ekonomik çözüm kombi ve doğalgazlı ısıtma çözümleridir. Kombi ve petek ikilisinden oluşan ev ısıtmasında jeotermal enerji ile ortam ısıtılmaktadır.

Su Tesisatı

su tesisatıçısı Su tesisatları içinde oturduğumuz yapılarda var olan üç tesisat sisteminden biri olmakta. Tuvalet, banyo ve mutfak başta olarak, su kullanımınızın yaygın olduğu tüm bölgelerin arka planında önemi büyük olan bu su tesisatı bulunur.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti personellerimiz, önce hizmet sağlanan kişinin evine veya işyerine keşif yapma amacı ile giderler. Su kaçağı tespiti yapılırken, kullanıcımızın şikayetleri dinlenir ve buna göre ilk aşamada göz ile tespit yapılabilir mi ona bakarlar.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Evinizde tahliye giderleri yavaş boşaltma yapıyor ya da tamamen iptal mi? Bu sorun istenen bir durum değildir. Sadece bekleyen su birikintileri sorun değildir bazen de geri gelen atık sular hem sağlık hem hijyen açısından risklidir.