CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti

selimpaşa Su kaçağı tespiti

Tespit Nasıl Gerçekleşir?

Selimpaşa su kaçağı tespiti personellerimiz, önce hizmet sağlanan kişinin evine veya işyerine keşif yapma amacı ile giderler. Su kaçağı tespiti yapılırken, kullanıcımızın şikayetleri dinlenir ve buna göre ilk aşamada göz ile tespit yapılabilir mi ona bakarlar. Daha sonra gözle görünmeyen sorunlar var ise eğer, bunlar için yapılması gereken su kaçağı tespitini plana sokarlar.

Selimpaşa personellerimiz temiz su tesisatında, tesisatın sızdırıyor veya sızdırmıyor oluşunun kontrolünü basınç testiyle yapmaktadırlar. Basınç testini yapmadan önce ise hat üzerinde olan tüm vanaların kapatıldığından emin olurlar. Bu test pompaları belirli bir yerden temiz su tesisatına bağlanırlar ve sonrasında ise su tesisatına belirli bir düzeydi basınç verirler. Temiz su tesisatına basınç uygulandığı zaman, su tesisatında sızdırma varsa basınç düşmektedir. Uygulanan bu testte eğer basınçta değişiklik gözlenmiyorsa sızdırma yok oluşunun çıkarımını yaparlar.

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti Tespit ve onarım planlaması yapmak için, tesisatçılarımızın öncelikle bir su kaçağı bulmaları beklenir. Doğru bir izolasyon ile sorunların önüne geçilebilmektedir. Tesisatçılarımız kaçak tespit ettiği zaman gerekli olan süreci planlar ve bir tadilat planı ortaya çıkarır. Kaçağın bulunduğu yerin zorluk derecesine göre de plan oluşturmaları gerekir.

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti

Her konu için Selimpaşa su tesisatı firmamızın uzman ekibine güvenebilirsiniz. Ekibimiz her zaman gerekli olan süreci ve tadilatı hesaplar, size fazladan masraf çıkarmaktan kaçınırlar. Bunlar müşterimizin mağduriyetini engellemek adına fazlasıyla önem arz etmektedir. 

Hedeflediğimiz şey hiçbir sorun yaratmaksızın su kaçağı tespit etmek ve tabii ki bunun onarımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir. Bunları size sunabildiğimiz sürece işimizi yaptığımız anlamına gelir. İnce iş ve pür dikkat firmamızın ustalarında kesinlikle her zaman yer edinmektedir.

Evde Su Kaçağı Tespiti Yapılıyor mu?

Su tesisatı tamiri, onarımı veya bakımı yapmadan önce kendiniz evde kaçağı tespit edebilir misiniz diye merak ediyorsanız, işte birkaç tüyo; Suyunuzu kullanan tüm cihazlarınızı, vanalarınızı ve musluklarınızı kapatınız. Su sayacındaki tüketim miktarı numaranızı kaydedin ve üç ile beş saat arası bekleyin. Bu süre içerisinde asla suyunuzu kullanmamaya dikkat edin. Bu süre tamamlandığında su sayacınızdaki tüketim miktarı numaranızı kontrol edin, bu sayı artmışsa maalesef ki su kaçağına sahipsiniz demektir.

Selimpaşa Su Kaçağı Tespiti

Bir su kaçağı ve sızıntının farkındaysanız bile kesin olarak yerini bilemeyebilirsiniz. Tuvaletiniz, sifon çevreleri, mutfağınızın dolap içi, banyonuz aynı zamanda lavabonuz, duşunuz ve de küvetinizin iç kısmı ve de kenar kısımları kontrol etmeniz gereken yerler olmaktadır. Bunların yanı sıra şofben etrafında ve çamaşır makinesinin hortumlarında da sızıntı ve su kaçaklarını kontrol etmeniz doğru olacaktır. Bunları kontrol ederek tahmini olarak yer belirlemesi yapabilirsiniz.

Bunları yapıyor ve yine de bir şey bulamıyor ancak hala şüphelenmekte iseniz, Selimpaşa su tesisatı firmamızın profesyonel tesisatçılarına kolayca ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *