CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Selimpaşa su tesisatçısı

Selimpaşa su tesisatçısı

Su Tesisatı Nedir?

Selimpaşa su tesisatçısı Su tesisatları, içerisinde yaşanan yapılarda olan üç önemli tesisat sisteminden biri olmaktadır. Tuvalet, banyo ve mutfak başta olarak evin veya işyerinin, su kullanımının yaygın olduğu tüm odaların arkasında önemi büyük olan tabii ki bu su tesisatı sistemi bulunmaktadır.

Evlerde, işyerlerinde ve inşaatlarda suyla ilgili olabilen tüm ihtiyaçlar ve giderler, bu su tesisatı sayesinde yerine getirilmektedir. Örnek olarak, bulaşık yıkadığınızda kullandığınız musluk suyunuz, su tesisatı tarafından sağlanır, bulaşığın yıkanma işlemi boyunca kullandığınız su ise, atık su tesisatı tarafından dışarıya iletilir. Bu şekilde suyu kullanma imkânınız var olur. Anlayacağınız üzere bu su tesisatlarının önemi bu kadar fazladır. Bu tesisatlar mevcut olduğu sürece, evlerde, işyerlerinde, inşaatlarda vb. yerlerde suyu kullanabilme imkânımız da mevcut oluyor.

Selimpaşa su tesisatçısı

Şöyle basit bir örnek de verebiliriz; su tesisatı içinde bulunulan yapılar için fazlasıyla önemli kılınır ve su tesisatında meydana gelecek olan veya gelmiş olan bir arıza asla ihmal edilemez. İhmal edildiği sürece suyunuz kullanamaz hale gelir. Bu da anlayacağınız üzere oldukça konforsuz bir durumdur. Bu arızalar içinse Selimpaşa su tesisatçısı firmamız ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 Su Tesisatçılığı Hakkında

Selimpaşa su tesisatçısı firmamızdaki uzman personellerimiz, mülklerinizin su tesisatının döşemesini ve kurulumunu gerçekleştiren aynı zamanda bakım, tamirat ve de onarım işlerini yapan kişiler olmaktadır. Mülklerinizdeki olası problemlerde hizmet sağlayabilecekleri bazı durumlar şunlardır:

  • Su tesisatının döşemesi veya tamiratı için gereken malzemeyi belirler
  • Boruların yolu için mülk duvarlarında delikler açar
  • Boruları gereken boyda keser, büker, diş açar ve de birbirlerine ekler
  • Su tesisatını kurar, pompa bağlantılarını yapar ve çalıştırır
  • Sistemde bozukluk olduğunda onarır

Selimpaşa su tesisatçısı Selimpaşa su tesisatçılarımızın işlerinde kullandığı malzemeler ise şunlar olmaktadır: Boru anahtarı, paftalar, mengeneler, testere, metre, çekiç, murç, keski, eğe, balyoz, teneke makası, çeşitli ısıtıcılar, havya, su terazisi, manometre, su tesisatı ekleme parçaları, boru çeşitleri, kendir veya diğer sızdırmazlık malzemeleri, vanalar, musluklar, bataryalar, sifonlar, lavabo, klozet, duş, yıkanma teknesi, süzgeçler vb. şeyler en çok kullandıkları su tesisatı malzemeleri olmaktadır. Bu malzemeler iş gereğince kullanılmaktadır.

Selimpaşa su tesisatçısı

Meslekte gerekli gördüğümüz bazı kriterlerde bulunmaktadır. Bunlar sağlandığında işçilerimiz çok daha verimli hizmet sunmaktadır. Bazı kriterlerden bahsedecek olursak:

  • Bedenen güçlü
  • Görme, duyma, koku alma, renk körlüğü ve alerjik rahatsızlıkları olmayan
  • Ellerini ustalıkla kullanabilen
  • Normal düzeyde zihinsel yeteneğe sahip kimseler olmaları

Selimpaşa su tesisatçısı firmamız için önemli olmaktadır.

İşçilerimizin Çalışma Koşulları

Firmamızın su tesisatçıları açık ve kapalı alanda genellikle bina içinde ve inşaatlarda çalışmaktadırlar. Çalışma ortamı mülk olan her yer olabilir. Çalışırken yaptıkları işin gereği olarak çevreyi kirletebilirler. Selimpaşa su tesisatçısı çalışmalarını genelde malzemelerle sürdürürler. Bazen yardımcıları, müşteriler ve iş sahipleri ile iletişime geçebilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *