CAVA TESİSATA HOŞ GELDİNİZ ...

 
7/24 Açığız
AdresAhmet Arif Cd. 67-61, 34517 Beylikdüzü Osb Esenyurt/İstanbul
Sosyal Meda Hesaplarımız

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Evde Su Kaçağı Tespiti Yapmak

Silivri Su Kaçağı Tespiti problemlerinizde, Silivri su tesisatı firmamızdan uzman personellerimizi çağırmadan önce, aslında kendinizin de evinizde bazı sorunları bir şekilde tespit edebilirsiniz. Evinizin veya işyerinizin köşe bölgelerine gaz atıp, dolap ya da komodinlerinizin de arkalarını inceleyebilirsiniz. Koltuklarınızın arkalarını ve eviniz veya işyerinizde görünmeyen bölgelerin köşe kısımlarını da kontrol etmelisiniz.

Küflenme ve rutubetin mümkün olabileceği yerleri de yakından inceleyiniz. Koku takibi yaparak da atık su tesisatı kaçaklarını fark etmeniz mümkün olmaktadır. Ek olarak çamaşır ve de bulaşık makinenizin borusunu gözlemlemenizi tavsiye edebiliriz.

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Bazı önem arz eden tesisat problemleriniz olası sorunlara yol açabilirler. Şüpheli durumlarda kendi gözlemlerinizi anlattığımız şekilde yapabilirsiniz. Eğer su kaçağını yine de tespit edemiyorsanız, su kaçağı tespiti yapan Silivri su tesisatı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha büyük sorunlar yaratmaması amacı ile su kaçağı tespiti hızlı bir şekilde yapılmalı ve tesisatınız acilen onarılmalıdır.

Doğalgaz tesisatı su kaçakları can ve mal kayıplarına neden olabiliyorlar bu sebeple göz ardı edilemeyecek öneme sahip olan bu tesisat bakımını da Silivri tesisat firmamız tarafından sağlamanız mümkündür.

Su kaçakları için önceden önlemler alabilmeniz mümkün olmaktadır. Sürekli olarak kontrol ve bakım yaptırmanız eviniz, işyeriniz veya mülkünüz için en doğrusu ve de en sağlıklısı olacaktır. Eviniz veya işyerinizde büyük hasarlarla karşılaşmak kötü bir durumdur. Bu nedenle tesisat konusunda titiz ve dikkatli davranmanız kesinlikle tavsiye edilir. Su tesisatındaki sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturarak mutlu, huzurlu ve stressiz bir yaşam sürmeniz daha da mümkün olur. Uzman tesisatçılarımızdan destek almaktan çekinmeyin. Hatta en doğrusu bu olacaktır.

Firmamızın Tespit Süreci

Silivri su kaçağı tespiti firmamızın uzman personelleri, önce hizmet sağlanan kişinin evine veya işyerine keşif yapma amacı ile giderler. Uzman tesisatçılarımız su kaçağı tespiti yaparken, kullanıcının şikayetlerini dinler ve buna göre ilk olarak çıplak gözle tespit yapılabilir mi ona bakar. Daha sonra gözle göremediği problemler için yapılması gereken su kaçağı tespiti yöntemlerini planlar.

Silivri su tesisatındaki uzman personellerimiz, temiz su tesisatında sızdırmazlığın kontrolünü basınç testiyle yapar. Basınç testini yapmadan önce ise hat üzerinde olan tüm vanaların kapatıldığından emin olurlar. Test pompaları belirli bir yerden temiz su tesisatına bağlanır ve sonrasında ise su tesisatına belirli bir aralıkta basınç verir. Temiz su tesisatına basınç uygulandığı zaman, su tesisatında eğer sızdırma var ise basıncı düşer. Uygulanan bu basınçta değişiklik gözlenmiyorsa sızdırma yok anlamını çıkarırlar.

Silivri Su kaçağı tespiti varsa derhal onarılmalıdır. Geçiştirmenin zararı her zaman size dokunacaktır. Su tesisatınızdaki başlıca olası sorun veya problemler günlük yaşantınızı da kötü etkiler. Bu sebeple fark edildiği andan itibaren tamirat için bizim firmamızla iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

CAVA TESİSAT

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *